Červenec 2017

31/7/2017

31. července 2017 v 18:16 | Lana Aria Wood |  Denní jídelníčky
Zdravím vás. ♥
Jak si užíváte léto a jak vám to jde s hubnutím? Já se tedy musím pochválit. Dneska ráno jsem na váze uviděla 56.5 kg.♥ Jsem šťastná, protože se konečně blížím k cíli. Ale připadá mi, že mám jenom více plochý břicho, ty moje tlusté ruce se nejspíš nezmění.

Když tak nad tím přemýšlím, jestli já zítra na té váze uvidím 55 kg, tak se z toho zeseru. :D

Mám menší otázečku, máte rády avokádo? Protože já ho totálně miluju. :D Tak snad nejsem sama.

Dneska jídelníček super, každopádně já s tím nebudu na 100% spokojená nikdy. :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně : chléb, rama máslová 102 kcal
Svačina: nic 0 kcal
Oběd: nic 0 kcal
svačina: nic 0 kcal
večeře: nic 0 kcal
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
voda: 0,4 l
kalorií celkem: 102
pohyb: 26 min. cvičení (= -149 kcal)
Související obrázekVýsledek obrázku pro tumblr healthy food

Motivace 0.4.

31. července 2017 v 13:55 | Lana Aria Wood |  Motivace
Další motivace pro všechny. ♥


30/7/2017

30. července 2017 v 19:00 | Lana Aria Wood |  Denní jídelníčky
Vítám všechny u nového denního jídelníčku!
Chtěl bych ještě něco málo říct ke včerejšku. Jak jsem psala, celkový počet kalorií včera byl 351, což si myslím, že je super. JENŽE. Najednou se otec rozhodl, že má hlad a tak dovezl pizzu pro něj a pizzu pro mě. Samozřejmě, co já neudělala. Celou pizzu jsem sežrala do pár minut. Špatné bylo i hlavně to, že už bylo pozdě večer, což já už v tu dobu jíst nechci.
Pomalu jsem se tedy chystala do postele a zalehla. Začaly se mi hlavou honit výčitky typu - už jsem byla blízko svého cíle a zase jsem to tak posrala, zítra budu mít o sto kilo víc,... Takže jsem se úplně nejvíc rozbrečela. Nadávala jsem si, že jsem blbá. Fajn, jdeme dál. Řekla jsem si, že tohle prostě musím vyzvracet. Půl hodiny jsem zvracela na hajzlu a dostala ze sebe snad všechno. Včera přes den jsem měla 57.8. Takže jsem očekávala, že dnes ráno na váze bude nějak 58.8 a nebo víc. Nebyla jsem si jistá, jestli jsem ze sebe vyzvracela vše. Dnes ráno jsem si stoupla na váhu a ukázalo se číslo 57.5, takže ano, jsem spokojená. Každopádně se stále nějak nemůžu z té padesátsedmičky dostat níž, tak snad už zítra budu blízko 56. No právě vypadám jak zombie s kruhy pod očima a vlasy jako samara, jenže to mi nebrání tomu být šťastná jako blecha že jsem po včerejšku nepřibrala, naopak zhubla.

Zajímalo by mě, kdy máte takovou tu největší žrací náladu? Dopoledne já skoro vůbec, protože jsem ze školy naučená, že za celý den jím až o půl 3. V poledne mám vždy oběd, takže z něj se najím a pak hlad nemám aspoň do těch 5 hodin. Bohužel u mě ta žrací nálada je večer. Proto chodím teď o dost dřív spávat. Vždy jsem chodila spát minimálně o půl noci, teď už se snažím usnout v devět. Já kdybych chodila v práci na noční, tak bych to fakt nedala.

Mimochodem, dost lidí nechápe jak to já mám s tým hubnutím. Takže abych to objasnila. Hubnu anou, protože je to nejrychlejší způsob hubnutí, což se mi líbí. A nemám problém s tím, jíst méně. Hubnout anou budu aspoň do té doby kdy budu mít 50-51 kg. Pak už budu pomaličku se přiklánět k zdravé stravě, 5x denně jíst. A udržovat si svou váhu.

Dnes mám v plánu projet se na kole nebo vytáhnout po delší době zase brusle. Každopádně, už jsem chtěla začít cvičit, takže jsem se do toho pustila. Akorát, včera jsem zase zkusila cvik prkno. Byla jsem zvyklá na to, že v prkně vydržím tak 30 sekund. Nějak jsem se přemohla a tím vzníkl můj osobní rekord v prkně - 90 sekund. Jak dlouho vydržíte vy?

Dnes si myslím že je jídelníček jakž takž, ale žádná sláva. No prostě, nedělním rodinným obědům se nevyhnu. Určitě teď do toho půjdu tvrději, protože nový měsíc je za dveřmi a mně zbývá ještě dát dolů 5 kg.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně : nic 0 kcal
Svačina: nic 0 kcal
Oběd: kuřecí vývar, bramborový salát, kuřecí řízek 633 kcal
svačina: nic 0 kcal
večeře: nic 0 kcal
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
voda: 0,8 l
kalorií celkem: 633
pohyb: 30 min. cvičení
Související obrázekSouvisející obrázek

Motivace 0.3.

30. července 2017 v 17:30 | Lana Aria Wood |  Motivace

To the Bone

30. července 2017 v 16:03 | Lana Aria Wood |  Seriály & Filmy
Zdravím vás u nového článku.
Začala jsem si všímat, že nějaký film To the Bone je poslední dobou populární víc a víc. Tak jsem si řekla, že to bude určitě takové to klasické klišé jako jsou filmy o anorexii. Ale i přesto jsem se rozhodla na ten film kouknout. A říkám rovnou, nelituji toho.

Zkráceně, film je drama o mladé dívce, která bojuje s anorexií a nemoc začíná ohrožovat její život. Doktoři ani rodiče neví, co s ní mají dělat, ale všechno se změní, když se seznámí s trochu neortodoxním lékařem, jehož přístup a metody jí pomůžou nejen porazit nemoc, ale i vyrovnat se s vlastním svědomím a psychickými potížemi.

Hlavní postavu zde hraje Lily Collins. Dle mého, Lily to zahrála na jedničku. Jakmile jsem spatřila Lukeho, mojí nejoblíbenější postavou se stal on. Zbožňuji jeho chování, hlas, vzhled.. No nebudu se víc rozplývat. Všichni herci byli super.

Každopádně, na ten film se musíte podívat. Už dlouho jsem nebyla žádným filmem unešená jako teď.

Související obrázekVýsledek obrázku pro to the bone ellen and luke
Související obrázek

TOP 5 seriálů

30. července 2017 v 13:20 | Lana Aria Wood
Bylo by super, kdybych každý rok psala TOP 5 seriálů. Budu jen doufat, že mi vydrží tak dlouho psát sem.
Budu ráda, když mi do komentáře napíše váš oblíbený seriál.
Výsledek obrázku pro 13 reasons why

Pokud jste ještě neslyšeli o seriálu 13 reasons why, nejspíše bydlíte v jeskyni. Každá epizoda přináší důvod, proč středoškolačka Hannah Baker spáchala sebevraždu. Seriál má 1 sérii a 13 dílů, přístí rok vyjde série druhá.
Výsledek obrázku pro 13 reasons whyVýsledek obrázku pro 13 reasons whySouvisející obrázek

Související obrázek
Další seriál se jmenuje Stranger Things. Hlavní postavy jsou jedenáctiletý kluci kluci, kteří po záhadné ztrátě jednoho znich budou svého kamaráda hledat, dokud se dozví, co se děje s lidmi, kteří v tomhle městě z ničeho nic mizí. Seriál byl natočen roku 2016, děj se děje v 80. letech. Stranger Things má 1 sérii a 8 epizod. Druhá série vyjde ještě tento rok.

Související obrázekVýsledek obrázku pro stranger things gif

Výsledek obrázku pro pretty little liars

Popravdě říkám, že ještě nikdy jsem nebyla tak zamilovaná do seriálu. Opravdu, tenhle seriál ze srdce miluji. Jde zde o to, že 5 patnáctiletých prolhaných krásek má nehezká tajemství. Jedna z nich se jednu letní noc ztratí a začne být pohřešovaná. Další rok už je prohlášená za mrtvou, jelikož se najde její tělo. Skupinka čtyř lhářek začne dostávat anonymní zprávy od stalkera, který se podepisuje jako -A a vyhrožuje jim, že odhalí jejich tajemství. Seriál před měsícem skončil. Má 7 sérií, 160 dílů. Varování: pokud se na tehle seriál začnete dívat, budete na něm závislí.

Související obrázekVýsledek obrázku pro pretty little liars aSouvisející obrázek
Výsledek obrázku pro riverdale

Mezi letošní seriály se řadí i Riverdale. Seriál má 13 epizod jedné série, ve které se řeší smrt miláčka školy Jasona. V seriálu hraje i Cole Sprouse, kterého určitě znáte se seriálu Sladký život Zacka a Codyho nebo Sladký život na moři. Určitě doporučuji se na seriál kouknout, tenhle rok vyjde i druhá série, která přinese 22 dílů.

Výsledek obrázku pro riverdaleVýsledek obrázku pro riverdale
Výsledek obrázku pro teen wolf
A jako poslední typ na seriál tu je Teen Wolf. V češtině tenhle seriál najdete pod jménem Vlčí mládě. Jednu letní noc se potuluje po lese šestnáctiletý Scott McCall, přičemž ho kouse vlkodlak. V TW hrají známí herci jako je třeba Dylan O'Brien, nebo Tyler Posey.

Výsledek obrázku pro teen wolfVýsledek obrázku pro teen wolf

Motivace 0.2.

30. července 2017 v 9:45 | Lana Aria Wood |  Motivace
Hodně štěstí všem! ♥

29/7/2017

29. července 2017 v 19:28 | Lana Aria Wood |  Denní jídelníčky
Zdravím čtenáře na mém blogu♥
Dobře, psala jsem, že už jím častěji.. tedy že se o to snažím. Ale, stále je to pro mě těžké, kvůli výčitkám. Potřebuji zhubnout do konce prázdnin 5 kilo, takže se snažím. Včera jsem ani jídelníček nepsala, protože jsem to krásně vydržela jíst zdravě celý den, jenže na večer mě chytl žrací amok a sežrala jsem co jsem mohla.
Už ani nepamatuji, kdy jsem naposled cvičila. Už by to chtělo. Rozhodně, abych rychleji zhubla a abych měla ten vysněný zadek a bříško do plavek a crop topů. Bohužel, teď mám své dny a na cvičení se necítím, takže se na to vrhnu někdy v týdnu.
Doufám, že vám se daří lépe.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně : banán 85 kcal
Svačina: nic 0 kcal
Oběd: brambory, špenát, volské oko 266 kcal
svačina: nic 0 kcal
večeře: nic 0 kcal
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
voda: 0,4 l
kalorií celkem: 351
pohyb: ----

Výsledek obrázku pro tumblr healthy foodSouvisející obrázek

Motivace 0.1.

29. července 2017 v 18:30 | Lana Aria Wood |  MotivaceTroška motivace nikdy neuškodí.

Spřátelení blogů

29. července 2017 v 14:36 | Lana Aria Wood |  Ostatní
Zdravím všechny čtenáře!

Dnes jsem si promazávala holky ve svých oblíbených odkazech. Neaktivní jsem vymazala.

Proto se ptám, nechce někdo spřátelit? Spřátelím blog s každým, podmínka je samozřejmě aktivnost na vašem blogu.
Napište mi do komentáře a já se vám ozvu, až si vás přidám na blog. ♥
Vaše Lana.


Související obrázek