Srpen 2017

JSEM ZPĚT

20. srpna 2017 v 21:46 | Lana Aria Wood |  Ostatní
Zlatíčka, jsem zpět.
Abych to vše ujasnila, řeknu vám, proč jsem tu nebyla a co se v tu dobu dělo. Prostě, nebyla jsem doma, jezdili jsme všude po rodinách a to znamená že jsem byla 24/7 furt s někým. Strašně mě rodiče hlídali. Takže jsem musela jíst a nebyla ta možnost to jít vyzvracet. Ani to, že bych cvičila. Nebyl čas.
Právě teď jsem znovu na té zkurvené váze - 59 kg. Cítím se strašně hrozně! Mám z toho hroznou depku, nesnáším se za to, že jsem to tak posrala.
Jenže teď už seru na ty debilní myšlenky na jídlo. Nastává tvrdý režim. Pokud zítra moje máma nebude nic vařit na oběd tak si dám hladovku. Mám 13 zkurvených dní na to zhubnout aspoň aspoň 7 kg, haha, jo, to je asi nereálný pro mě. Jsem s tou váhou tak hrozně v píči. Mimochodem, omlouvám se za sprostá slova, ale snažím se vám ukázat moje pocity.
Jsem tu zas mezi vámi, zlatíčka moje, chyběly jste mi :(

Mimochodem, totálně jsem si zamilovala její postavu a udělám cokoliv pro to, abych tak vypadala.

NEAKTIVITA

10. srpna 2017 v 0:29 | Lana Aria Wood |  Ostatní
OMLOUVÁM SE, že nejsou články. Nejsem doma a na mobilu se mi špatně píšou články.
Krátce řeknu jak na tom jsem - špatně. Absolutně nemůžu brát kontrolu nad sebou a všichni do mě všechno cpou, za 7 dní jsem nabrala 3 kg a ano, cítím se hrozně.
Držím vám palce a brzy se ozvu znovu.

3/8/2017

3. srpna 2017 v 17:11 | Lana Aria Wood |  Denní jídelníčky
No, co říct k jídelníčku.
Jak víte, plánovala jsem hladovku, protože jsem si myslela, že budu doma sama. Nebyla jsem, takže jsem musela jíst. Jsem docela dost smutná, že jsem snědla tolik kalorií. Aspoň, že jsem to vyplavala. Mohla jsem se vyhnout té večeři, no. Škoda. :(
Snažím se udržet, abych nešla zvracet..
Jaký máte názor vy?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně : nic 0 kcal
Svačina: nic 0 kcal
Oběd: chléb, zeleninový salát, grilované kuře 349 kcal
svačina: nic 0 kcal
večeře: 2 plátky bábovky, zeleninový salát 395 kcal
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
voda: 0,9 l
kalorií celkem: 744
pohyb: 1 h 35 min plavání (= -853 kcal)


Výsledek obrázku pro tumblr fat gifSouvisející obrázek

Včerejší oběd

3. srpna 2017 v 10:36 | Lana Aria Wood |  Ostatní
Jsem velice nespokojená. Jak jsem psala v jídelníčku, měla jsem na oběd dva karbanátky a kaši. Je mi divné, že od doby, co jsem to snědla jsem vůbec nepocítila hlad. Ani teď - ráno. A to ráno bývám vždy nejvíce hladová.
Díkybohu jsem to včera zvládla a neporušila nijak.
Bohužel, dnes ráno jsem na váze uviděla 57.0 a to je špatné. Už bych v tuhle dobu byla na cestě za 54 kg, kdybych to vždy nějak nepokazila!

Včera, asi 4 hodiny po obědě, jsem se vážila. To hrozné číslo mám před očima ještě teď, bylo tam 57.8. To je kurva dost špatný. Nejspíš můžu být ráno, že to kleslo aspoň na těch rovných padesátsedm.

Dnes, jsem si naplánovala hladovku. Jsem zvědavá, zda to zvládnu. Ráno se ta snídaně vždy jde nějak okecat, takže si ji nedám. Oběd také ne, protože půjdu na celý den plavat. Po plavání budu "unavená", takže mamce řeknu že jdu spát, tím pádem si nedám ani večeři. Celkem fajn plán, ne? :D

Mám hrozně moc chuť na nějakou kalorickou bombu. Opravdu, né, že bych měla hlad, ale dala bych si něco fakt tučnýho. :D

Co budete dnes dělat vy? ♥

Výsledek obrázku pro tumblr swimsuit goalsSouvisející obrázek

2/8/2017

2. srpna 2017 v 19:10 | Lana Aria Wood |  Denní jídelníčky
Takže, kde začít. Dnes už jsem se vlastně vypsala u článku, který jsem vydala ráno.

Možná by to chtělo menší vyjádření k jídelníčku. Mamka navařila a jak jsem psala, obědu se nikdy nevyhnu, i kdybych chtěla. Navíc, když už to mamka uvařila, tak by mi bylo blbé si aspoň trošku nedát.
Bramborová kaše - fajn, ta se pohybuje kolem sto kcal, ale ty karbenátky jsou čisté zlo. Dala jsem si dva malinké karbanátky a tolik kalorií. I když nad tím tak přemýšlím, kuřecí řízky jsou ještě horší.
Začala jsem si psát i s jednou super blogerkou, ale chudina schytala moje zoufalé zprávy o karbanátcích. :D Pozdravuji tě, Terez. :D

Dneska jsem se totálně nalívala vodou s citrónem a nějak mi to i začalo chutnat. :) Nejspíš je u mě docela nezvyk vidět, že jsem toho vypila tolik. :D

Jsem na 110% rozhodlá, že ať už budu mít extrémní žravou náladu, dnes to nepokazím, opravdu, dnes už ne. Ha ha, držte mi palce. :D

Mimochodem, nějak mi ten můj plán, že budu cvičit každý den nevychází. :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně : nic 0 kcal
Svačina: nic 0 kcal
Oběd: bramborová kaše, 2 karbanátky 578 kcal
svačina: nic 0 kcal
večeře: nic 0 kcal
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
voda: 2 l
kalorií celkem: 578
pohyb: ----

Související obrázekSouvisející obrázek

Podpora

2. srpna 2017 v 10:47 | Lana Aria Wood |  Ostatní
Pokud čteto tenhle článek, pravděpodobně už víte jak se tenhle článek jmenuje. Já to nevím. Sedím, píšu a přemýšlím, jestli to vše má ještě smysl.

Moje váha je nyní na 56.7, i přesto že se včera večer opět uskutečnil můj přežer. Zvracet jsem jít nemohla, takže jsem to vydržela, super. Momentálně jsem tak na tom, že nepřibírám, nehubnu. Ale stejně, kdybych ho dodržovala a neuskutečňovaly se ty moje noční přežery, tak jsem mohla být na 55 kg. Co už, čas nevrátím. To znamená, že ještě musím zhubnout 4 kg za 1 měsíc. Mohla bych to zhubnout i za týden, ale nechci se zničit až tak.

Dnes absolutně netuším, co budu jíst. Jestli si dát snídani, oběd a nebo večeři. Včera jsem si dala všechny 3 a to už se nemí stát znovu.

Právě teď se mě máma zeptala, co má uvařit. Takže dobře, snídani si dávat nebudu. Zatím jsem vypila 0,7 l vody s citrónem, což nechápu, jelikož tolik nevypiju ani za celý den, natož jen ráno.
Vrátím se k obědu, řekla jsem, ať uvaří brambory na pánvi se zeleninou. Doufám, že to není kalorický - nemělo by.

Teď něco trošku k mojí mamce a mému hubnutí. Samozřejmě, že neví, že hubnu anou. Ona má za to, že hubnu zdravě a že jím 5x denně. Takže jí nepříjde divný, že hubnu a že odmítám nějaké nezdravé jídla.

Fajn, změna plánu. Máma za mnou došla s tím, že uvaří bramborovu kaši a karbanátky a okurkový salát. Potřebuji nutně vědět, kolik kalorií má jeden karbanátek, nevíte to? :/

Přemýšlela jsem tak nad tím, nechtěla by si některá z vás psát i někde jinde? Mohli by jsme se navzájem podporovat, častěji, než tady.

Držím vám všem palečky, zvládneme to!

Výsledek obrázku pro tumblr bodySouvisející obrázek

1/8/2017

1. srpna 2017 v 18:50 | Lana Aria Wood |  Denní jídelníčky
Nebudu vám lhát. Včera, kolem jedenácté hodiny večer, mě ta přežírací nálada zase chytla. Snědla jsem chléb s žervé, jahodovou mléčnou rýži, brambůrky a asi 6 karamelek. Ano, vím, přehnala jsem to. Už jsem vážně očekávala jak ráno uvidím že mám skoro 58 kg, takže zase depka. Překonala jsem se a nešla jsem to vyzvracet.

Ráno jsem se probudila a na váze bylo 56.7 ♥ Takže jsem přibrala akorát ty dva gramy. To si myslím, že je to v pohodě, na to, že jsem toho snědla tolik najednou a tak pozdě večer, chvíli před spaní. Sice jsem už dneska mohla mít skoro 55 kg, ale co nadělám. Nevzdám to.

Dneska nejsem s jídelníčkem spokojená vůbec, mohla jsem vynechat tu večeři. Ale, když už jste tak bez energie, že se vám při každém kroku motá hlava a při každým pohybu skoro omdlíte, musíte se najíst. A tak to je teď u mě.

Jak se daří vám, zlatíčka? ♥

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně : chléb, žervé 90 kcal
Svačina: nic 0 kcal
Oběd: vařená zelenina, chléb 154 kcal
svačina: nic 0 kcal
večeře: bramborový salát, nanuk 310 kcal
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
voda: 1,2 l
kalorií celkem: 554
pohyb: ----


Výsledek obrázku pro tumblr food healthySouvisející obrázek

Motivace 0.5.

1. srpna 2017 v 12:30 | Lana Aria Wood |  Motivace