Březen 2018

Další bezvýznamný článek na mém blogu

28. března 2018 v 17:26 | Lana Aria Wood |  Ostatní
Hele - buďme si upřímný. Začátky jsou kurva těžké. V pondělí jsem ten článek napsala ráno a vydala až večer. Myslela jsem si, že ten můj jídelníček bude opravdu vypadat takhle. Ale sotva jsem došla ze školy domů a začala jsem žrát. Vše. Stydím se vám to sem i psát, zklamala jsem. Opět. O úterním jídelníčku ani nemluvím a co teprve dnes. Chcete vědět co jsem vše dnes snědla? Fajn. 2 bílé rohlíky, 2 tousty, papriku, piknik zmrzlinu, kmínovou polívku a teď do sebe cpu zapečené těstoviny. Víte jak se za sebe stydím? Hrozně.
Mám spolužačku, ta do toho spadla úplně. Měří 164 cm a má 45 kg. Má tak strašně nádhernou postavu. Ještě k tomu když vím jakým trápením kvůli tomu prochází. Byla i na 39 kg, ale to ji pak odvezli na umělou výživu. Bože, já ji tak obdivuju. Kdybych si měla představit, že bych měla 45 kg... ohh. Musím zhubnout.
Mám teď nějak dostat krámy, takže vím, že to nemá cenu zas začínat a ještě k tomu máme prázdniny, takže jsem hlídaná. Od úterý jdu do toho naplno. Denně budu jíst jen oběd - protože ten nemůžu mamce každý den odmítat. JDU DO TOHO! Nastane kurva tvrdý režim.
Holky já vám říkám, že klidně půjdu do těch nejdrsnějších ana diet. Hlavně ať zhubnu. MINIMÁLNĚ 10 kg.
Související obrázek

25/3/2018

25. března 2018 v 20:00 | Lana Aria Wood |  Denní jídelníčky
Po dlooouhé době se opět ozývám s jídelníčkem, žádná sláva, vím. Ale je to zase rozjezd. Na váze je 60,7 kg. Jsem ze sebe opravdu zklamaná. Nikdy jsem tak moc nevážila. Jenže opět jsem nabrala ztracenou motivace a věřím, že to zhubnu. Chci mít 49 kg. Je to můj sen.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snídaně : bílý rohlík, pomazánkové máslo, plátek goudy, okurek 172 kcal
Svačina: nic 0 kcal
Oběd: bramborový salát s majonézou, 2 malé kuřecí řízky 210 kcal
svačina: nic 0 kcal
večeře: banán 85 kcal
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
voda: 0,5 l
kalorií celkem: 467
pohyb: -----

prostě nevím

10. března 2018 v 19:00 | Lana Aria Wood |  Ostatní
Upřímně, ani nevím proč tenhle článek píšu. Jen mám nějakou neznámou touhu dát o sobě zas vědět. Dnes jsem se viděla se svojí rodinou z Kuvajtu po nějaké době. Teta se mě zeptala na to, jak se mám. Málem jsem se rozbrečela. Proč? Nevím. Tak hrozně bych o všech těch pocitech chtěla říct někomu z rodiny, chci aby mi pomohli. Uznávám, že potřebuju pomoc. Sama už tohle nezvládám.
Včera jsem se s mamkou bavily o těch jizvách na předloktí. Bylo to tak strašně bolestivé téma. Ještě k tomu, když jsem vlastně z poloviny musela lhát. Ona ví jen o tom, že jsem to udělala jen 'jednou' a že toho 'lituju'. Jako já toho lituju, ale ten pocit je pokaždé k nezaplacení.
Po delší době jsem dnes stoupla i na váhu a málem se zas rozbrečela. Skoro 60 kg. Asi před měsícem jsem měla 54 kg. Dost to na sobě vidím, mám o dost větší stehna, ruce, břicho, škaredý zadek. Na své postavě mi dost vadí i mé velké prsa. Nechci říkat kolik mi je teď let, ale když jsem měla asi 13 už jsem měla trojky prsa. A teď jsou ještě větší. Dost mi překáží při sportu - který už nedělám, protože ty prsa fakt dost zavazí. Aby mi pomohla nějaká sportovní podprsenka musela bych jich mít na sobě tak pět.
Jsem strašně ráda za komentáře u minulého článku, jsou fakt super. Dost děkuji i kočce, která mi napsala, že se nemám stříhat a proč ne. Byla to fakt skvělá rada, na takové věci jsem nepomyslela, takže děkuju:)
Hraje mi ve sluchátkách Lil Peep, zapínám The Sims 4, zahraju si a nějak v 10 má na Nově hrát Kapitán Amerika, tak budu koukat.
Mějte krásný večer

chci říct, že žiju (přežívám)

3. března 2018 v 19:13 | Lana Aria Wood |  Ostatní
Pořád žiju. Nebo jen přežívám? Já se cítím mrtvá.
Tenhle týden bude celkem namáhavý, jelikož se můj pokoj bude měnit. Úplně. Rozhodla jsem se, nové já, nový pokoj. Přece jen v pokoji jsem pořád. Stěny už nebudou světle fialové, ale přímo bílé. Kompletně celý nábytek budu vyhazovat a kupovat nový. Taky mám v plánu začít jíst ZDRAVĚ a aspoň občas si zacvičit. Potřebuju ze svého života dostat pryč to, co mě táhne dolů. Také jsem přemýšlela o změně vlasů. Mám teď tmavě hnědé nad zadek dlouhé. Buď je ostříhám po ramena, nebo se obarvím. Změna je život, život je změna. Chtěla bych se snažit mít sama sebe ráda, ale to bude asi na delší dobu.
No, tohle jsou zatím moje plány do budoucna, ale jak se znám.. To uvidíme za pár měsíců.

Včera jsem na svůj instagram dala anketu are you happy? a víte jaké byly výsledky po 24 hodinách? 57% no, 43% yes. Je to smutné. Většina zvolila možnost NE. I lidé, kteří působí velmi šťastně a pozitivně. Další anketa byla do you like yourself? A výsledky 72% no, 28% yes. Je tak hrozně moc málo lidí, kteří se mají rádi. Bohužel, já mezi ně též nepatřím. Sebeláska je u mě na nule. Vidíme na sobě jen nedostatky a chyby. Je těžké pro nás říct o sobě něco pěkného. Je to takhle správně?